9 maja. Imieniny: Karoliny

…Grzegorza, Katarzyny i paru innych. Ale oni już się nie liczą.

Łódzcy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy w jednym z domów przy ul. Zgierskiej dotkliwie pobili bezdomnego. Mężczyzna zmarł.

gazeta.pl
Niestety, niełatwo być bezdomnym.

W 65. rocznicę II wojny światowej w wielu polskich miastach zapłonęły znicze na cmentarzach żołnierzy radzieckich. Podczas oddawania hołdu poległym na cmentarzu w Gdańsku doszło do przepychanek.

gazeta.pl
W naszym kraju występuje kultura, lecz dominuje kulturystyka.

Policjanci z Bytomia strzelali do mężczyzny, który uciekał skradzionym seatem i próbował ich potrącić. Ścigany z raną postrzałową trafił do szpitala – poinformował dziś zespół prasowy śląskiej policji.

gazeta.pl
Nie jedna, lecz dwie złe wieści. Nie dość, że ukradł, to jeszcze go postrzelili.

Koloseum się sypie, o czym przekonano się w niedzielę, kiedy z głównego krużganka amfiteatru odpadły wczesnym rankiem trzy fragmenty muru. Obiekt był pusty, dlatego nikomu nic się nie stało.

gazeta.pl
Koloseum ma ponad 1900 lat, blok na Tarchominie może 20. Ale to z bloku elewacja odpadła już kilka tygodni temu.

Trwa konflikt w straży miejskiej po tym, jak komendant zwolnił z pracy chorego strażnika. Petycję w jego obronie podpisało już 200 osób. Prezydent milczy, a komendant wbrew poleceniom nie wyjaśnia, co znaczy w jego oświadczeniu majątkowym 10 tys. zł z tytułu „ZER MSWiA”

gazeta.pl
ZER – Zajebiście Elokwentna Robota. Znaczy, teraz już nieważne.

Oddziały geriatryczne i zakłady opiekuńcze albo ledwie wiążą koniec z końcem, albo przynoszą straty. Czy dlatego, że ich pacjenci to starsi niedołężni ludzie, którzy nie mają już sił, za którymi nikt się nie wstawia, dla których ani razu nie zagra Wielka Orkiestra?

gazeta.pl
Taak! Owsiak do piachu! Owsiak musi odejść!

W związku ze śmiercią kobiety w ciąży i jej dziecka krakowska prokuratura postawiła przed sądem ordynatora neurochirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Marka M. Nieczęsto zdarzają się takie procesy.

gazeta.pl
Zła wiadomość dla fanów skoków narciarskich – ten sam lekarz postawił na nogi tego biedaka, który jakoś nie tak dawno mocno się na bodajże Wielkiej Krokwi poturbował. Dziś facet byłby bez szans.

Krótko dziś nie z powodu braku wiadomości, lecz czekającego cierpliwie od kilku tygodni tak zwanego lab report z biologii.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: