Dzień Flagi dniem pechowym

Z jeziora Siecino w Zachodniopomorskiem wyłowiono ciała dwóch poszukiwanych od wczoraj młodych mężczyzn. Ich łódka wywróciła się na jeziorze wczoraj wieczorem.

gazeta.pl
Może te paskudne pomarańczowe kamizelki mają jednak jakiś sens?

Cztery osoby zacięły się windzie przy kładce dla pieszych nad Czerniakowską. Wyciągnąć uwięzionych musieli strażacy.

gazeta.pl
Zawsze wiedziałam, że przed windami należy czuć respekt.

Moskiewska milicja rozbiła „flash mob” organizowany przez sympatyków ‚związku niebieskich wiaderek’ – czyli przeciwników nadużywania przywilejów władzy. Dziesięć osób zatrzymano.

gazeta.pl
Od razu dorabiają do tego jakąś ideologię.

Na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu i w woj. świętokrzyskim w najbliższych godzinach mogą wystąpić burze. Wiatr będzie wiał w porywach z prędkością 60 km na godzinę. Może spaść od 15 do 30 milimetrów deszczu.

gazeta.pl
Polskie lato wita Was.

Nie wszędzie można cieszyć się z dobrej pogody podczas długiego, majowego weekendu. Jest tak np. na południowym-wschodzie kraju, gdzie – jak informują na platformę Kontakt TVN24 internauci – spadł grad

tvn24.pl
No właśnie.

Do podłożenia bomby w porzuconym na Times Square w Nowym Jorku samochodzie przyznali się pakistańscy talibowie z Tehrik-e-Taliban. W nagraniu wideo opublikowanym w internecie oświadczyli, że zamach miał być zemstą za śmierć dwóch przywódców irackiego skrzydła Al-Kaidy oraz „muzułmańskich męczenników” zabitych w atakach amerykańskich samolotów bezzałogowych Pakistanie.

tvn24.pl
Od czasów Hannibala, zasada „oko za oko, ząb za ząb” nie straciła na aktualności.

Nawet trzy miesiące może potrwać znalezienie „ostatecznego rozwiązania”, które zatrzyma wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej – ocenił amerykański minister odpowiedzialny m.in. za bogactwa naturalne Kenneth Salazar. Polityk powiedział również, że w związku z plamą ropy, perspektywy dla środowiska naturalnego to „bardzo ponury scenariusz”.

tvn24.pl
Same problemy z tą ropą. Nie dość, że się kończy, to jeszcze wycieka.

Policja szuka kierowcy, który po południu w Płocku potrącił rowerzystę, po czym odjechał. Do zdarzenia doszło przy ulicy Krakówka. Starszy mężczyzna z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala.

tvn24.pl
Sport to nie zawsze zdrowie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: