Niedziela, 25 kwietnia

Zwłoki mężczyzny w wieku około 50 lat znaleźli dziś nad ranem strażacy, którzy przeszukiwali całą noc gruzy zawalonego domu w Neapolu. To druga śmiertelna ofiara runięcia pustostanu. Nie żyje też Polka, która zmarła w sobotę w wyniku ciężkich ran.

gazeta.pl
Polacy są wszędzie.

Co najmniej siedem osób zginęło w wyniku tornada, jakie przetoczyło się w sobotę nad stanem Missisipi na południu USA – powiadomiły lokalne władze.

gazeta.pl
Tornado? Oni chyba nigdy naszego halnego nie odczuli!

Pył pustynny i śnieg odcięły drogę powietrzną do zniszczonej trzęsieniem ziemi tybetańskiej autonomicznej prefektury Yushu na Wyżynie Tybetańskiej w prowincji Cinghaj (Qinghai), ograniczając możliwość niesienia tam pomocy – podały dziś chińskie media.

gazeta.pl
Nieszczęścia nie umieją liczyć do dwóch.

Znany aktor Wojciech Siemion nie żyje. W środę artysta został poważnie ranny w wypadku samochodowym pod Sochaczewem. Jego samochód czołowo zderzył się z ciężarówką, odbił się i uderzył w jadącego za nim Opla Omegę. Wojciech Siemion i jego żona zostali przetransportowani do szpitala, życiu kobiety nic nie zagraża.

gazeta.pl
No to już nie będzie poszukiwany.

Policja w Puławach zatrzymała 31-latka, który z jeszcze jedną osobą, postanowił spędzić sobotni wieczór w wystrzałowy sposób. Mężczyzna z pistoletu pneumatycznego strzelali do zaparkowanych samochodów. Policja szuka jego kolegi.

gazeta.pl
Jedni idą na wystrzałową imprezę, a inni walczą z kapitalistycznymi koncernami samochodowymi.

Autostrada A1, która miała być jednocześnie wschodnią obwodnicą Łodzi, powstanie najwcześniej w drugiej połowie 2013 roku. A to oznacza, że kibice jadący na mecze Euro będą musieli przebić się przez gigantyczne korki w centrum naszego miasta

gazeta.pl
Cóż za niespodzianka – NIE ZDĄŻĄ!

– W napisie na sarkofagu, w którym spoczywają Lech i Maria Kaczyńscy, jest błąd – zwracają uwagę językoznawcy. – Presja czasu zmusiła nas do wyboru tymczasowego rozwiązania – broni się autorka projektu Marta Witosławska.

gazeta.pl
Tyle zachodu i jeszcze nie potrafią niczego zrobić porządnie.

Mieszkańcy żywieckiej dzielnicy Sporysz, żeby dostać się do szkoły, pracy czy lekarza, muszą nadłożyć kilka kilometrów, żeby przejść przez rzekę. Łączący ich wcześniej ze światem most na Koszarawie przestał istnieć, a na nowy nie ma pieniędzy.

gazeta.pl
Ruch to zdrowie, państwo propaguje aktywny tryb życia.

Sąsiedzi z kamienicy przy ul. Kosynierów Gdyńskich znaleźli mężczyznę w sobotę rano. Miał nóż w klatce piersiowej. Gdy ambulans przyjechał na miejsce, jeszcze żył. Nie udało się go uratować. Niecałą godzinę później podejrzany o morderstwo próbował popełnić samobójstwo.

gazeta.pl
Gdzie tu sprawiedliwość? Ofiara nie żyje, mordercę uratowano.

Dwa psy, które napiły się z donic porozstawianych na Cytadeli, są w ciężkim stanie. Naukowcy z Uniwersytetu Przyrodniczego nalali do nich wody z glikolem i niczym nie zabezpieczyli. – Natychmiast ogrodzimy pojemniki – zapewnia Zarząd Zieleni Miejskiej

gazeta.pl
Naukowcy są już mądrzy, nie muszą być także inteligentni.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: