18 kwietnia

Ostatni dzień żałoby narodowej. Ale to nie będzie nam przeszkadzać się smucić co dzień.

Udział w niedzielnych uroczystościach pogrzebowych prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii na Wawelu odwołało około 40 zapowiadanych delegacji.

gazeta.pl
To masoński spisek Islandczyków.

Po południu nad Polskę może dotrzeć kolejna fala pyłów wulkanicznych znad Islandii, a to może spowodować dalsze utrudnienia w polskiej przestrzeni powietrznej – powiedział Grzegorz Hlebowicz, rzecznik Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

gazeta.pl
Na pewno nierozwiązane zatargi z przeszłości.

Ryanair i LOT do poniedziałku zawiesili swoje wszystkie połączenia. Na lotnisku w Jasionce pasażerowie muszą przekładać terminy wylotów.

gazeta.pl
Dla podróżujących z Wilna do Luksemburga informacja dnia – niektórzy przemierzają tę trasę taksówką na koszt Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

– Musisz kochać ziemię i opiekować się nią – tak uważał Alejandro Robaina, legendarny producent tytoniu, który zmarł wczoraj w wieku 91 lat. Był jedynym, którego nazwisko stało się marką jednego z gatunków cygar.

gazeta.pl
Gdyby nie palił cygar, zginąłby w wypadku samochodowym w wieku 50 lat. Na coś trzeba umrzeć.

Do 1706 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych trzęsienia ziemi, które w ubiegłym tygodniu nawiedziło prowincję Qinghai na Wyżynie Tybetańskiej w północno zachodnich Chinach. W niedzielę do rejonu kataklizmu przybył prezydent Chin Hu Jintao. który skrócił wizytę w Ameryce Łacińskiej. Sytuacja jest dramatyczna. Największym obecnie wyzwaniem jest dostarczenie wody pitnej i jedzenia dla około 100 tys. poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi

gazeta.pl
Ciętej riposty brak.

Może i miałam przeinstalowywany system. Może i przenosiłam różne pliki przez 6 godzin. Ale mój rachunek za telefon nie wynosi 900 zł. Słowem – jutro napisze dla Was oprawiony Oprawca.

Reklamy

Jedna odpowiedź to “18 kwietnia”

  1. OtoOprawca Says:

    Od dzisiaj zwracajcie się do mnie mr. 770 zł netto

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: