Przypomnienie

Drodzy czytelnicy

Pamiętacie mnie jeszcze? Nie? Tak myślałem. Chciałbym Was przeprosić (Szok, nie?) za nieobecność przez ostatnie dwa miesiące.  Jak zreszrą można dostrzec, trochę się nam wszystkim pomieszało. Posty są co 2 dni, potem ich nie ma, ktoś na Majorkę wyjechał, komuś sie nie chciało. Dlatego chciałbym Wam powiedzieć, że chyba znowu zacznę swą działalność. W piątek mogę was zapewnić, że wiadomości będą tak jak kiedyś.

Krowokrad

Nie śmiem zakleić tego jakże wzruszającego wyznania. W imieniu OtoOprawcy – przykrości na poniedziałek.

Od dwóch lat władze Uzbekistanu ukrywają fakt zarażenia wirusem HIV 147 dzieci w szpitalach w Dolinie Fergańskiej w latach 2007-2008 – pisze rosyjska agencja Fergana.ru. Podkreśla, że winę za zarażenie ponosi personel medyczny, w tym lekarze. Do zarażenia dzieci w szpitalach w obwodzie namangańskim w Kotlinie Fergańskiej doszło z powodu zaniedbań ze strony personelu.

gazeta.pl
– Kto to zrobił?
– Nie ja, nie ja!

Europoseł na początku listopada ub.r w gminie Człuchów dwukrotnie przekroczył prędkość, co zarejestrowały radary.

gazeta.pl
Wyboru samorządowe za pasem. To znaczy, chciałam powiedzieć, czemu wyszło to na jaw dopiero teraz?!

Troje laburzystów, b. ministrów obrony, zdrowia i transportu, zostało przez dziennikarzy nagranych ukrytą kamerą podczas przyjmowania oferty lobbingu. Podający się za przedstawicieli amerykańskiej firmy dziennikarze targowali z ministrami cenę za ich usługi, która osiągnęła – w przypadku b. ministra obrony – 5000 funtów za dzień. To kolejny cios w rządzącą Partię Pracy przed majowymi wyborami.

gazeta.pl
Prawy sierpowy. To takie… polskie.

Sparaliżowane gigantycznymi korkami miasto, do tego setki skonsternowanych i wściekłych kierowców. Tak w poniedziałek po południu wyglądał Białystok. Wszystko przez „pomysłowego” kierowcę tira, który zepsutą ciężarówkę zostawił na środku skrzyżowania…i zniknął.

gazeta.pl
Ułańska fantazja.

– Sceny jak z sensacyjnego filmu rozegrały się na drodze do Kostrzyna w Lubuskiem. Pijany kierowca TIR-a nie reagował na wezwania policjantów. Po zatrzymaniu, już w kajdankach, nie był wstanie ustać na nogach – donosi „Gazeta Lubuska”.

gazeta.pl
To tylko potwierdza moje poprzednie słowa. Nasi dzielni chłopcy dostarczają nam, szarym obywatelom, wrażeń.

Jak wykorzystać naiwność ludzką? Wystarczy włożyć dobry garnitur, przedstawić się jako prezes sądu i obiecać pomoc.

gazeta.pl
Jak ukraść 5 milionów? Wystarczy auto ucharakteryzowane na bankowóz. Sprawdzone.

15-letni chłopiec utopił się w jeziorze we wsi Bobowicko w Lubuskiem. Załamał się pod nim lód – poinformowała Justyna Migdalska z lubuskiej policji.

gazeta.pl
Idzie wiosna!

Rosyjski urząd lotnictwa cywilnego Rosawiacja zabronił liniom Aviastar-Tu przewożenia pasażerów. Nad ranem samolot tej rosyjskiej firmy, lecący bez pasażerów, lądował awaryjnie w lesie, kilometr od moskiewskiego lotniska Domodiedowo. Ośmiu członków załogi odniosło obrażenia, w tym troje – poważne.

wp.pl
„Rosawiacja” – to brzmi dumnie. Prawie jak „Kiełbaspol”.

Dopingowa wpadka Kornelii Marek w dużym stopniu dotknęła również Justynę Kowalczyk. Najlepsza polska biegaczka w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego” wyjawiła, że od początku roku była badana około dwudziestu razy. Kowalczyk z dużym dystansem stwierdziła, że „jedna nagonka była fajna”.

wp.pl
Odpowiedzialność zbiorowa powinna skończyć się na etapie przedszkola.

Dostał medal za odwagę oraz statuetkę strażaka. Pieniędzy, które poparzonemu ochotnikowi ze straży pożarnej z Supraśla pomogłyby wrócić do zdrowia, wciąż nie ma. A potrzeby są palące: rany sprzed pół roku się nie goją, a leki rodzina kupuje sama. OSP rozkłada ręce: przed zakończeniem leczenia pieniędzy nie wypłaci.

tvn24.pl
Sprzedaj medal na Allegro.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: