Poniedziałkowa niespodzianka

Co nie znaczy, że przyjemna. Z okazji nieobecności OtoOprawcy, który miał pilną sprawę do załatwienia na lotnisku i trochę mu się jeszcze zejdzie, dziś również ja.

Zielonogórski sąd skazał na dożywocie Marcina M., oskarżonego o zabójstwo księdza i dwóch gospodyń na plebaniach w Serbach i Ciosańcu. Wyrok nie jest prawomocny.

gazeta.pl
Prywatna krucjata, czy antychryst?

Aktor Peter Graves nie żyje. Zmarł w niedzielę w Los Angeles. Miał 84 lata. Graves znany był m.in. z roli Jima Phelpsa, szefa grupy agentów do zadań specjalnych w serialu telewizyjnym sieci CBS „Mission: Impossible”, za którą został uhonorowany nagrodą Złotego Globu.

gazeta.pl
Może to nie był Michael Jackson, ale człowieka zawsze szkoda. No, prawie zawsze.

Policjanci zatrzymali w Krakowie ochroniarza z nocnego klubu, który maczetą odciął dłoń jednemu z klientów. Mężczyzna odmawia wyjaśnień- poinformował rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak.

gazeta.pl
Nowoczesność w domu i zagrodzie – broń palną zastępuje się dziś ekologicznymi maczetami.

Kontrola kont bankowych, kasyn i nawet klinik chirurgii plastycznej zdemaskowała kolejne tuziny skorumpowanych żołnierzy i urzędników z USA – ogłosił właśnie amerykański inspektor ds. odbudowy Iraku.

gazeta.pl
Co mają kliniki chirurgii plastycznej do Iraku? Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy sowicie.

Po karambolu, w którym zderzyły się 23 samochody, udało się przywrócić ruch w miejscowości Kroczewo. Natomiast na krajowej 7 dalej obowiązują objazdy po tym, jak w okolicach Zakroczymia zderzyło się około 30 samochodów. W wyniku karamboli dwie osoby zostały ranne.

gazeta.pl
Karambol to ładniejsze słowo na tak zwany „rozpierdut”. Ale może tylko ja używam tego drugiego słowa.

Są bon moty: najdroższy na świecie lek na bezsenność. I są rady: jadąc na następne Grand Prix, weź ze sobą coś do czytania. Opinie o wyścigach na nowych zasadach w Formule 1 są druzgocące: Nuuuuuuda

gazeta.pl
Szczerze mówiąc, niewiele mnie to obchodzi. Ale może kogoś z Was zmartwi.

Jak na poniedziałek, to musi wystarczyć. Mnie też jest stosunkowo smutno i źle.

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Poniedziałkowa niespodzianka”

  1. Jako, że mało, i że warto wykorzystać do czegoś te komentarze dorzucę i od siebie kilka swoich groszy. Dzisiaj rano obudziłem się w wyśmienitym nastroju. Było to aż zaskakujące, bo dawno tak dobrze się nie czułem. Jednak mroczne sekrety pierwszego dnia tygodnia już w ciągu kilku godzin odebrały mi wszelką chęć do życia. Można podsumować to tylko jednym: PONIEDZIAŁEK. Życzę wam wszystkim również smutku i powolnego umierania, bo mi się samemu nie chce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: