Ssssiekiera!

Na wstępie powiem, że w zeszłym tygodniu Wielka Niechęć na mnie opadła i nie pozwoliła napisać. Piszcie do niej jak coś: pleasesendspamrighthere@gmail.com

Ach ci perkusiści, nie mogą trenować na perkusji? Pałeczkami?

Policjanci z Częstochowy kilkukrotnie postrzelili mężczyznę, który z siekierą wszczął awanturę w recepcji miejscowej komendy. Funkcjonariusze bronili się przed atakiem, a kiedy mężczyzna uciekł w kierunku innych ludzi, starali się go obezwładnić. 42-latek ma łącznie pięć ran postrzałowych i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują, że mógł mieć problemy z psychiką.

tvn24.pl

Podrzucony później. Ja na przykład codziennie podrzucam ludziom… no właśnie:

Od 9 do 12 lat więzienia grozi kobiecie podejrzewanej o śmiertelne potrącenie mężczyzny w Karłowie pod Sochaczewem. Prowadząca bmw uciekła z miejsca wypadku, a sprawa wyszła na jaw, gdy mechanik naprawiający jej auto znalazł w podwoziu… fragment ludzkiego nosa.

tvn24.pl

Helikopter… erm, Autobus w ogniu.

Było o krok od wielkiej tragedii. W Bartoszycach doszczętnie spłonął autobus przewożący uczniów jednego z gimnazjów. (…)

tvn24.pl

Allah Akbar!

Mieszkance Filadelfii Colleen LaRose, znanej w internecie jako „Jihad Jane” i „Fatima LaRose”, postawiono zarzuty wspierania islamskich terrorystów oraz planowanie zabicia szwedzkiego obywatela. Amerykance grozi kara dożywocia oraz grzywna w wysokości miliona dolarów.

gazeta.pl

To takie polskie.

Stołeczne pogotowie lotnicze ma nowy śmigłowiec. Eurocopter EC 135 jest szybszy, nowocześniejszy i lepiej wyposażony od wysłużonych Mi-2. Może latać także w nocy. Nie ma tylko gdzie lądować. Przynajmniej w Warszawie.

gazeta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: