No sorry.

Upraszam wszystkich naszych czytelników ( o ile takowi istnieją) o wybaczenie z powodu karygodnego braku wpisów w ostatnim tygodniu. I w kilku poprzednich. Zdarzyło się tak z następujących powodów: ja mam jakieś ostre problemy z narzędziem szatana noszącym zdradziecką nazwę internetu. Otóż rzeczony internet czasem działa, a czasem nie.

Drugim powodem jest to, że niejaki krowokrad wyjechał sobie (patrzcie go!) do słonecznej Hiszpanii i trudno mu stamtąd pisać coś.

Trzecim powodem jest to, że redaktor podpisujący się jako „JaToTy” jest głupi albo coś. Może na przykład ma nas w rzyci.  Może pisać, a nie pisze, zuchwalec.

Czwartym powodem jest to, że niejaka Primavista uznała sobie,  że sama pisać nie będzie i chędoży, nie robi.

Zacznijmy więc czym prędzej nadrabiać zaległości.

„Członkowie Parlamentu Europejskiego zbierają podpisy pod projektem uchwały, wymierzonej przeciwko potajemnym negocjacjom ws. ACTA. To proponowane przez USA porozumienie w sprawie ochrony własności intelektualnej w internecie. Prowadzone od wielu miesięcy negocjacje są objęte tajemnicą, a jego przeciwnicy upatrują w projekcie możliwości ograniczenia prywatności internautów, a także prawa dostępu do informacji.”

tvn24.pl

No i nie wiem co by tu napisać twórczego na ten temat. Skandal i tyle.

„80-letni Sir Stirling Moss, uznawany za najwybitniejszego w historii kierowcę Formuły 1, który nigdy nie zdobył tytułu mistrzowskiego, wszedł do windy, gdy tej… nie było za drzwiami. Jest w szpitalu, złamał obie nogi, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.”

tvn24.pl

Pan ma w życiu szczęście. Najwybitniejszy kierowca, który nie zdobył tytułu mistrzowskiego i nie trafił na windę.

„Brazylia nakłada sankcje handlowe na towary sprowadzane ze Stanów Zjednoczonych. Obejmują one dziesiątki różnych wyrobów – od samochodów Forda po ketchup Heinza. Brazylia reaguje w ten sposób na utrzymywanie przez USA subwencji dla producentów bawełny.”

tvn24.pl

Uwaga dowcip niepoprawny politycznie. Co powstanie ze skrzyżowania murzyna z ośmiornicą? Nie mam pojęcia, ale będzie bardzo szybko zbierało bawełnę.

„Najpierw za pomocą portalu społecznościowego Facebook poznał 17-letnią dziewczynę, później ją porwał, zgwałcił i zabił. Okrutny morderca, 33-letni Peter Chapman został skazany na dożywocie. O zwolnienie warunkowe będzie mógł ubiegać się po dopiero 35 latach.”

tvn24.pl

Była już sobie historia, że morderca założył konto na naszej klasie i tak go znaleźli. Ten inszej troszkę zrobił.

„Polak potrafi. Nawet ukraść 30-tonowy dźwig ze strzeżonej budowy. Maszyna, warta ok. miliona złotych, „zniknęła” w weekend z placu na warszawskim Okęciu – poinformowało na swoich stronach internetowych radio Zet. „

wp.pl

Bo to zdolny naród jest.

„W Słupsku doszło do pobicia policjanta. Tym razem funkcjonariusz został pobity, ponieważ zwrócił dwóm mężczyznom uwagę, że zachowują się niestosownie w stosunku do obsługi lokalu – donosi portal gp24.pl.”

onet.pl

ce ha wu de pe!

„Nie może chodzić, ma pękniętą miednicę, zmiażdżony bark, posiniaczone ręce. W niedzielę rano na jednej z rzeszowskich ulic brutalnie została pobita 81-letnia kobieta. W poniedziałek prawdopodobnie policja złapała sprawcę”

gazeta.pl

Starość, podobnie jak młodość, nie jest miła.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: