Niedobra niedziela

Katastrofa żaglowca ze studentami. Zatonął w ciągu 30 minut. Nie zdążyli nadać sygnału przez radio. Prawie dwa dni dryfowali po morzu na tratwach ratunkowych.

gazeta.pl
Przygoda życia: wersja hard.

Warszawscy policjanci odnaleźli ciało listonosza, który kilka dni temu wyszedł do pracy w swoim rejonie i nie powrócił. Zatrzymano pięcioro osób: dwie kobiety i trzech mężczyzn, które mogą mieć związek ze sprawą.

gazeta.pl
Już nie tylko psy nie lubią listonoszy.

Policjant w Sobowie pod Płockiem zwrócił uwagę młodym ludziom, że źle zaparkowali samochód. Otoczył go kilkunastoosobowy tłum wyrostków. Zaczęło się bicie. Bandyci wiedzieli, że biją policjanta. Wczoraj i dziś zatrzymano w tej sprawie już dwanaście osób.

gazeta.pl
JP na 100%

Jak sugerują amerykańskie media brązowy medalista w snowboardowym halfpipe – Scotty Lago został zmuszony przez Związek Narciarski i Snowboardowy Stanów Zjednoczonych (USSA) do opuszczenia olimpiady w Vancouver. Powodem jest zachowanie zawodnika na imprezie po zdobyciu medalu, gdzie sfotografowano go w dwuznacznych pozach z medalem, inną kobietą i… barwami narodowymi.

gazeta.pl
Chciał się chłopak zabawić…

Norwegowie rozważają wniosek o dyskwalifikację polskiej biegaczki, by odebrać jej brązowy medal olimpijski.

gazeta.pl
Bij! Zabij! Dobij! Zabierz, Fąfel!

Władza absolutna i nieprzewidywalna osobowość to niebezpieczne połączenie. Jean-Bédel Bokassa jest tego najlepszym przykładem. Ten brutalny, zakochany w sobie erotoman zamienił własne państwo w krwawy cyrk.

wp.pl
No dobra, ten też chciał się zabawić.

Kara do 10 lat więzienia grozi 31-letniemu mężczyźnie, który w jednym z lokali w Elblągu strzelił do dziewczyny z urządzenia miotającego stalowymi pociskami. Kobieta ranna w rękę trafiła do szpitala.

wp.pl
Dużo dziś zabawowych obywateli.

Afgańscy talibowie odrzucili najnowszy apel prezydenta Hamida Karzaja o pokój mimo ofensywy sił NATO i schwytania drugiego rangą przywódcy talibskiego.

wp.pl
A czy Ty masz już schron przeciwatomowy?

Śmierć na torze, poturbowana i wykluczona z zawodów przez kontuzję faworytka do złota, nierówny lód, chaos komunikacyjny. Przewinień jest więcej. Igrzyska w Vancouver mogą przejść do historii, jako najgorzej zorganizowana impreza sportowa ostatnich lat.

tvn24.pl
Kanadyjczycy – nie lękajcie się! Euro 2012 nadchodzi!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: