-brak tutułu-

Zaczniemy od -zonk OMFG lol wtf noob- wieści, która widnieje na stronie głównej tvn24.pl.

Groźny karambol na krajowej „jedynce” w Pszczynie na Śląsku. Zderzyło się (AŻ!) sześć samochodów – trzy osobowe i trzy ciężarowe. Na miejscu zginął kierowca cysterny, która prawdopodobnie spowodowała wypadek.

tvn24.pl

To piękne, jak wiele może zrobić niewinna eksplozja gazu.

Po kilku godzinach poszukiwań ratownicy wydobyli spod gruzów zawalonej kamienicy żywą dwunastolatkę. Liczba rannych po zawaleniu się pięciokondygnacyjnego budynku w Liege w Belgi, wzrosła do 40.

tvn24.pl

Czas zająć się lekturą poradników przetrwania.

– Nie ma prądu, nie możemy ładować komórek, nie ma internetu. Kontakt z rodzinami jest bardzo ograniczony – relacjonowała w rozmowie z tvn24.pl polska turystka Joanna Kica. Jest ona jedną z blisko dwóch tysięcy podróżnych, którzy z powodu ulewnego deszczu w niedzielę utknęli pod Machu Picchu w Peru. Walka o wydostanie się z pułapki jest ostra. – Ludzie bili się, żeby wsiąść do samolotów – mówiła.

tvn24.pl

Ale czad!

– Dwie osoby zmarły na skutek zaczadzenia w miejscowości Żarnowiec w województwie podkarpackim – poinformował kapitan Piotr Cholajda z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Od początku grudnia śmierć na skutek zaczadzenia poniosło już 46 osób.

gazeta.pl

Było już kiedyś coś podobnego.

Policjanci z Cypru, biorący udział w pościgu za samochodem, który niemal dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, nie kryli zdziwienia, gdy za kierownicą złapali 12-latka.

gazeta.pl

Warto dodać, że zginęło już 10 osób.

W rejonie słynnych ruin inkaskiego Machu Picchu w peruwiańskich Andach jeszcze ponad 1,4 tysiąca turystów było w środę uwięzionych z powodu ulew i lawin błotnych. Służby peruwiańskie kontynuują ewakuowanie turystów śmigłowcami.

wp.pl

Jakby nie zrobili ewakuacji, to krowokrad miałby o czym pisać w piątek.

Kilkadziesiąt osób ewakuowanych z 13 domów w Kamieńcu Wrocławskim na Dolnym Śląsku. W ich sąsiedztwie rozszczelniła się instalacja doprowadzająca gaz z przydomowego zbiornika.

wp.pl

Reklamy

Jedna odpowiedź to “-brak tutułu-”

  1. Chciałbym zawiadomić, ze szanse na to ze napisze coś w poniedziałek są nikłe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: