Zimniej! Drożej! Gorzej!

Witam szanownych państwa tego zimnego dnia. Zaczynamy od pogody:

„Nadchodząca noc będzie mroźna. Temperatura w niektórych częściach kraju spadnie do minus 28 stopni Celsjusza, na Lubelszczyźnie nawet do -30 stopni. Mróz będzie trzymał także w dzień. Dramatyczna jest sytuacja mieszkańców Mościc Dolnych w woj. lubelskim, gdzie wylaniem grozi rzeka Bug. W woj. lubelskim w 18 szkołach odwołano zajęcia. W Małopolsce wciąż trwa naprawa linii energetycznych. Kolejarze zapowiadają opóźnienia pociągów – takiego mrozu mogą nie wytrzymać szyny.”

wp.pl

„Nad Polską nadal utrzymuje się bardzo mroźne powietrze. Najbliższej nocy temperatura spadnie do -26 stopni. Od wtorku zacznie się niewielkie ocieplenie, a wraz z nim nastąpi drastyczny spadek ciśnienia.”

tvn24.pl

Wszyscy lubimy 30 stopniowe mrozy i dramatyczne spadki ciśnienia.

„Czarnorynkowa produkcja botoksu, popularnej substancji „odmładzającej”, może się okazać źródłem zaopatrzenia terrorystów w śmiercionośną broń biologiczną – obawiają się eksperci amerykańscy.”

wp.pl

BoTox to zło.

„Tragiczne wieści z Meksyku. Zawodnik America Mexico City i gwiazdor reprezentacji Paragwaju, Salvador Cabanas, został w jednym z barów postrzelony w głowę. Jego stan jest krytyczny.”

tvn24.pl

Nie znam gościa, nie rusza mnie to.

„Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o ostrzelanie z broni pneumatycznej do tramwaju na warszawskim Mokotowie. Jest to 19-letni Karol P., w mieszkaniu którego znaleziono broń oraz metalowe kulki. Według nieoficjalnych informacji 19-latek przyznał się do winy.”

wp.pl

Czekamy na falę artykułów o szkodliwości gier komputerowych. No bo co innego mogło sprowokować człowieka do strzelania do tramwaju?

„Na 25 lat więzienia warszawski sąd skazał mężczyznę oskarżonego o wyrzucenie noworodka z drugiego piętra. Do tragedii doszło w jednej z kamienic na warszawskiej Pradze.”

tvn24.pl

Rzut noworodkiem już niebawem na eurosporcie.

„Do mistrzostw Europy 2012 zostało 29 miesięcy. Do stworzenia w Polsce wymarzonej infrastruktury drogowej? Kilkaset kilometrów autostrad. Niestety, na drogowe eldorado w stylu sąsiadów zza Odry raczej liczyć nie możemy. Żeby chociaż z większych polskich miast można było dojechać bez przeszkód… Problemów jest niestety coraz więcej, a w polskim systemie autostrad pojawiła się właśnie wielka dziura.”

tvn24.pl

Kto by się spodziewał?

„Od 1 lutego zdrożeją bilety PKP Intercity – zapowiada rzecznik przewoźnika Paweł Ney. Podwyżka obejmie zarówno pociągi jeżdżące pod marką Tanich Linii Kolejowych, jak i ekspresy Intercity.”

tvn24.pl

Polecamy zatem chodzić na piechotę. To fajna rozrywka przy -20.

Ponadto z bólem i żalem zawiadamiamy że jeden z redaktorów zszedł na złą ścieżkę i ma teraz Ajfona. I na dodatek modną ( ponoć) kurtkę. Ratuje go tylko czapka z chwostem.

Niech mocz będzie z wami!

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Zimniej! Drożej! Gorzej!”

  1. Łeeeeee, Ajfon.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: