Najgorszy dzień roku!

Dzisiaj trzeci poniedziałek stycznia, czyli tak zwany „Blue monday” – najgorszy dzień w roku.  Więcej o nim tutaj: http://deser.pl/deser/1,83453,7465586,Najgorszy_dzien_w_roku___to_dzis_.htm A teraz pora zacząć na całego.

„Amputacje bez znieczulenia, robaki w ranach, szpitale, w których nie brakuje tylko rannych. I milion sierot, których rodzice zginęli pod gruzami. Największy dramat na Haiti dotyczy dzieci – cierpią, nie rozumiejąc, dlaczego. A morfiny brakuje nawet dla nich.”

tvn24.pl

W tym przypadku złośliwy komentarz uważam za niewłaściwy.

„Zdaniem naukowców z Environmental Sciences Research Institute w Irlandii Północnej zbliża się kolejne wielkie trzęsienie ziemi. Wywoła tsunami, podobne do tego z 2004 roku. W liście do pisma Nature Geoscience domagają się, by ewakuować Padang, liczące 850 tys. mieszkańców miasto w Indonezji. Świat zapewne potraktowałby ich alarm z rezerwą, gdyby nie to, że przewidzieli trzęsienie ziemi na Sumatrze.”

wp.pl

A tutaj po prostu nie mam pomysłu na komentarz.

„Znany amerykański prezenter radiowy, Rush Limbaugh, wzywa rodaków, aby nie przekazywali pieniędzy na pomoc dla mieszkańców zniszczonego przez trzęsienie ziemi Haiti, ponieważ Barack Obama „mógłby je ukraść” – informuje The Guardian.”

onet.pl

Nie ma to jak zaufanie do prezydenta.

„Właścicielka kliniki chirurgii plastycznej we Wrocławiu odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci pacjentki, która poddała się zabiegowi podniesienia pośladków. Kobieta zmarła dwa dni po tym, jak wstrzyknięto jej kilka ampułek kwasu hialuronowego. Akt oskarżenia trafił właśnie do wrocławskiego sądu – podał RMF FM.”

onet.pl

Pisaliśmy już o czymś podobnym, nie?

„Przywracanie dostaw prądu w powiecie myszkowskim na Śląsku może potrwać nawet pięć dni – poinformował wojewoda śląski.”

wp.pl

Ja nadal stawiam na prąd z ziemniaków.

„Nadchodzącej nocy temperatura powietrza na Syberii Zachodniej spadnie do minus 42-47 stopni Celsjusza, a w europejskiej części Rosji, w tym w regionie moskiewskim – do minus 25-30 stopni C – ostrzegły rosyjskie służby meteorologiczne.”

wp.pl

Mawiają, że w Rosji 40% to nie wódka, 40 km to nie odległość a -40 to nie mróz. Więc w czym problem?

„Dwie osoby zostały ranne w wybuchu ulatniającego się gazu w budynku socjalnym w Kielcach. Jak poinformował Grzegorz Dudek – oficer prasowy świętokrzyskiej policji z budynku ewakuowanych zostało 10 osób”

wp.pl

Dlatego palmy węglem. Albo ziemniakami.

Na koniec akcent humorystyczny:

„Prokuratura zbada sprawę kontrowersyjnego plakatu z wizerunkiem Adolfa Hitlera i nazistowskim orłem, który reklamuje imprezę w jednym ze stołecznych. – Prezentowanie treści nawiązujących do propagowania faszyzmu jest przestępstwem ściganym z urzędu – przypomina rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Renata Mazur.”

tvn24.pl

Jak muzyka może zabić 12 osób? Nie muzyka. Elektro.

Życzę państwu jak zawsze pozytywnego tygodnia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: