11.1.10. – wieści nieprzyjemne

No to jedziemy.

„Co jakiś czas natura przypomina, że nie wolno igrać z dzikimi zwierzętami. Czasami przypomnienie jest tragiczne, jak w przypadku pewnego właściciela egzotycznych zwierząt w Kanadzie, który został zabity przez własnego tygrysa syberyjskiego.”

tvn24.pl

No kto by się spodziewał, że tygrysy mogą być niebezpieczne.

„Cały czas trwają poszukiwania dwójki geologów, którzy zaginęli w nocy z piątku na sobotę po opuszczeniu miejscowości Rzędziany pod Białymstokiem. Policja opublikowała w poniedziałek wizerunki obu mężczyzn i zdjęcie ich samochodu.”

tvn24.pl

Geolog- zawód ryzyko.

„Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek po południu w Świdnicy. Jak podaje lokalny portal swidnica24.pl, pod ciężarem leżącego na dachu śniegu wiata przystankowa spadła na cztery przebywające pod nią osoby”

tvn24.pl

Polecamy nieczekanie na autobus i chodzenie na piechotę. Co tam, że śnieg po kolana.

„Przewoźnicy autobusowi odmówili nam – powiedział w TVN24 Paweł Ney, rzecznik PKP Intercity o próbach wynajęcia autobusów. Spółka chciała zapewnić komunikację zastępczą dla pasażerów stojących pociągów. – Powiedzieli, że nie podejmują się zapewnić sprawnego transportu w tych warunkach.”

wp.pl

Pozdrawiam wszystkich dojeżdżających pociągami.

„Około trzech tysięcy gospodarstw na Zamojszczyźnie nie ma prądu. Energetycy z niepokojem patrzą w niebo – bo znów pada śnieg. Najwięcej, bo około tysiąca odbiorców nie ma prądu w okolicach Tomaszowa Lubelskiego.”

wp.pl

Alternatywą prąd z ziemniaka?

Ponadto, jakby ktoś nie zauważył, mamy dużo śniegu, przynajmniej w stolicy. Takiego fajnego śniegu, obsikanego przez pieski, podeptanego przez ludzi i robiącego śliczne błotko.

A i WOŚP na Raszyńskiej okazał się… cóż. Porażką.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: