Zima, zima, zima

…pada, pada śnieg! Jadę, jadę w świat sankami, bo sieć kolejowa sparaliżowana.

Zerwana sieć spowodowała unieruchomienie dwóch pociągów około 30 kilometrów od Częstochowy. Jadące w przeciwnym kierunku pociągi towarowy i pospieszny (relacja Opole-Lublin) utknęły, blokując tory, jeszcze przed godziną 3 w nocy. W Częstochowie trakcja jest uszkodzona na wyjazdach w kierunku: Kielc, Wrocławia, Katowic oraz Łodzi i Warszawy. Nie działa też magistrala Kraków-Warszawa.

gazeta.pl
Jak powszechnie wiadomo, zarówno pociągi PKP jak i dworce kolejowe są szalenie przytulne i aż się proszą, żeby spędzić w nich noc.

W Lesznie przed 12-tą strażacy z budynku centrum handlowego ewakuowali przeszło 130 osób – 50 pracowników obsługi i ponad 80 klientów – dowiedziało się Radio Merkury Poznań. Powodem ewakuacji z centrum handlowego Nasze Leszno było pęknięcie stropu widoczne na długości 20-u metrów.

gazeta.pl
Ach ten biały, skrzący się w słońcu puch! Zdolny do wszystkiego.

Irańskie siły bezpieczeństwa aresztowały 30 kobiet, których synowie lub córki bądź bliscy krewni zostali zabici podczas rozbijania demonstracji protestacyjnych, jakie wybuchły w Iranie po ogłoszeniu wyników ostatnich wyborów prezydenckich.

gazeta.pl
Powinni potraktować to jako okazję to odpokutowania grzechów swych zmarłych i wyzwolenia ich od nieziemskich mąk.

Nie dość, że żałoba, to jeszcze masz szansę odpokutowania grzechów swoich zmarłych bliskich.
39-letni dziennikarz „Sunday Mirror” Rupert Hamer zginął podczas eksplozji w małej wiosce w Afganistanie. Podczas wybuchu zginął także afgański żołnierz, z którym podróżował Hamer, a towarzyszący im brytyjski fotoreporter został ciężko ranny.

gazeta.pl
Bo dziennikarz to nie tylko zawód specjalizujący się w naruszaniu prywatności Anny Muchy.

Od wczoraj białostoccy policjanci poszukują dwóch pracowników firm prowadzących prace geologiczne w pobliżu podbiałostockich Rzędzian.

gazeta.pl
Kolejny zawód z serii: Tu nie będziesz się nudzić! Zaraz po kierowcy solarki.

83-letnią kobietę pogryzł pies, należący do jej syna. Kobieta zmarła. Do tragedii doszło w gospodarstwie w miejscowości Stańków koło Chełma (Lubelskie).

gazeta.pl
A jak był mały, to miał takie śliczne wielkie oczęta i tak słodko zasypiał na kolanach…

Jak się okazuje nie wszyscy podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niosą pomoc. Nie brakuje, jak co roku, takich, dla których młodzież z puszkami to łatwy łup. Do kolejnego już napadu na wolontariuszy doszło w Ostrowcu Świętokrzyskim. Czterech nastolatków wyrwało puszkę 14-letniej dziewczynie. Napastników udało się zatrzymać. Tymczasem w Małopolsce policja nadal poszukuje dwóch sprawców napaści na 13-letnich wolontariuszy.

tvn24.pl
WOŚP okazją do nawiązania nowych przyjaźni i pomocy bliźniemu.

30 osób zostało poszkodowanych przez szaleńca, który z wysokiego wieżowca w Hong Kongu zrzucił dwa pojemniki z silnie żrącym kwasem. Wśród poparzonych substancją są także zagraniczni turyści.

tvn24.pl
Myślałam, że to sprzeczne z naturą człowieka. A jednak niektórzy pasjonują się chemią!

Policjanci zatrzymali kobietę, która napadała ze strzykawką i straszyła ofiary, że zarazi je wirusem HIV. 26-letnia Paulina W. za popełnienie dwóch rozbojów w warunkach recydywy usłyszała już zarzuty.

wp.pl
…inni zaś biologią.

Tym szalenie intelektualnym akcentem chciałabym Was dziś pożegnać i życzyć miłego PONIEDZIAŁKU.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: