2010 udanym rokiem nie jest.

Proszę państwa, oto drugi post w tym roku.

„Złodzieje na południu Francji zrabowali z furgonetki bankowej 4 miliony euro. Napad przeprowadzili za pomocą rakiety i materiałów wybuchowych. Cała akcja trwała zaledwie kilka minut. „

wp.pl

Rakieta narzędziem złodzieja.

„Brak ogrzewania, brak miejsc, jazda przy otwartych drzwiach i niewiarygodne opóźnienia. Tak właśnie wyglądała jazda pociągami PKP w wielu miejscach w Polsce w okresie świątecznym i noworocznym. Niektórzy z Internautów skarżyli się również na problemy z zakupem biletów – nie wszystkie kasy sprzedawały bilety na pociągi pospieszne, intercity czy interREGIO. PKP Intercity ma zapłacić 2,2 mln zł kary za naruszanie praw klientów.”

wp.pl

To dopiero szok! Kto by pomyślał, że polskimi pociągami słabo się jeździ.

„Z okazji Nowego Roku w Malezji islamska policja postanowiła zrobić nalot na tanie hotele w poszukiwaniu osób, które mogłyby szukać „niemoralnych uciech”. W pułapkę wpadły 52 pary. Teraz grozi im więzienie – donosi BBC.”

wp.pl

To jest kara za niemoralne uciechy!

„Do legnickiego sądu okręgowego wpłynął akt oskarżenia przeciwko 16-letniemu Sebastianowi W. oskarżonemu o usiłowanie zabójstwa nauczyciela zawodu w Zakładzie Poprawczym w Jerzmanicach Zdrój koło Złotoryi. Psychiatrzy określili nastolatka jako pozbawionego uczuć, nie posiadającego żadnych norm moralnych – zwyrodnialca.”

wp.pl

Mnie też czasem nachodzi taka ochota.

„Krótka pogawędka o notatkach na korytarzu uczelni zmieniła w koszmar życie studentki z Krakowa. Chory psychicznie mężczyzna osacza ją niemal na każdym kroku. Kobieta boi się o swoje życie, a jak twierdzi, nie może liczyć na pomoc policji.”

tvn24.pl

Z cyklu „Morał z tego…”. Morał z tego: nie rozmawiać z ludźmi, a nuż są chorzy psychicznie.

„Za prąd zapłacimy o kilka procent więcej. […]. Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził wyższe taryfy dla czterech dystrybutorów energii elektrycznej: Enei, Energi, Enionu, Vatenfalla oraz dla PSE, które przesyłają prąd.”

tvn24.pl

Hurra! Będziemy więcej płacić za prąd!

„Policjanci z Ochoty zatrzymali Wiesława K., który pod wpływem alkoholu wszczął awanturę i groził śmiercią własnej córce. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do izby wytrzeźwień. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności – informuje stołeczna policja.”

onet.pl

I po co tu komu ten cały Sylwester?

Reklamy

Jedna odpowiedź to “2010 udanym rokiem nie jest.”

  1. Krowokrad Says:

    Ojej. Widzę, że nie znalazłeś dużej ilości złych informacji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: