Rosjanie – uratujcie nas!

Zaczniemy od zdarzenia zupełnie niezwykłego i niespotykanego na naszych kochanych, polskich drogach.

2,5 promila alkoholu wydmuchał sprawca groźnego wypadku na opolszczyźnie – informuje portal 24opole.pl. Trzy osoby trafiły do szpitala.

tvn24.pl

Widać kiepsko uciekał, ten nasz policjant…

Policjanci z Choszczna (woj. zachodniopomorskie) zatrzymali swojego kolegę po fachu. Funkcjonariusz podejrzany jest o śmiertelne potrącenie pieszego i ucieczkę z miejsca wypadku.

tvn24.pl

Grypa!

Wirus nowej grypy typu A/H1N1, potwierdzony po raz pierwszy w marcu w Meksyku, zabił dotychczas ponad 12 220 osób – wynika z najnowszego bilansu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), opublikowanego w środę. W ciągu ostatniego tygodnia na świecie zmarły na chorobę wywołaną tym wirusem 704 osoby.

wiadomosci.wp.pl

Ueeee… (zawodzenia i jęki)

Podejrzana biała furgonetka bez tablic rejestracyjnych i z przyciemnionymi szybami wywołała alarm bombowy na nowojorskim Times Square. (…) alarm okazał się fałszywy.

wiadomosci.wp.pl

Brak tylko czegoś w stylu „grozi mu do osiemdziesięciu lat więzienia”. Bo pozostawić o bez kary to byłaby wielka pomyłka…

Najszybszy pociąg na świecie, kursujący od 26 grudnia w Chinach, po raz pierwszy odnotował opóźnienie, z powodu alarmu wywołanego przez pasażera, który zapalił papierosa – informuje agencja Xinhua.

wiadomosci.wp.pl

Zamaaachy! (krzyk szczęścia)
Co najmniej 23 osoby zginęły, a ponad 100 zostało rannych, w tym gubernator prowincji Anbar, w dwóch zamachach samobójczych w Ramadi, stolicy tej zachodniej prowincji Iraku – poinformowały irackie władze.
wiadomosci.wp.pl

Na myśl nasuwa mi się taki jeden film… Dobrze, że mamy naszych bohaterskich Rosjan.

Rosja wyśle statek kosmiczny, który ma zmienić trasę lotu asteroidy – poinformował szef rosyjskiej agencji kosmicznej. Ogromny głaz zmierza w kierunku Ziemi. Może w nią uderzyć ok. 2036 r.

wiadomosci.gazeta.pl

P.S. Jeszcze środa!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: