Już po świętach.

„6-latka przez ponad tydzień dostawała lek na rozrzedzenie krwi. Gdy na jej ciele pojawiły się siniaki, matka zabrała ją do szpitala. Dziewczynka musiała mieć transfuzję, bo aptekarka pomyliła leki. Kobieta co prawda nie chciała wypowiedzieć się przed kamerą, jednak w rozmowie z reporterem TVN24 przyznała się do błędu. Źle odczytała nazwę leku. Grozi jej teraz do roku więzienia.”

tvn24.pl

Nasuwa się na myśl któryśtam odcinek House’a z 1szego sezonu.

„Groźny upadek na trasie slalomu giganta w austriackim Lienz liderki Pucharu Świata Lindsey Vonn. Pierwsze prognozy mówiły o złamaniu. Pojawiły się nawet wątpliwości co do jej startu podczas zbliżających się zimowych igrzysk olimpijskich.”

tvn24.pl

Z cyklu „Sport to zdrowie”

„Prezes sądu Państwa Watykańskiego Giuseppe Dalla Torre sugeruje, że możliwy jest akt łaski wobec Susanny Maiolo, która przed pasterką, pokonując barierkę ochronną w bazylice św. Piotra, rzuciła się na Benedykta XVI i przewróciła go. Sędziowie mają wziąć pod uwagę przede wszystkim jej stan psychiczny i to, że nie była uzbrojona.”

tvn24.pl

Można bezkarnie napadać na papieża! Radujmy się!

„Al-Kaida na Półwyspie Arabskim wzięła odpowiedzialność za próbę zamachu na samolot amerykańskich linii Northwest. 25 grudnia Umar Faruk Abdulmutallab wniósł na pokład maszyny materiał wybuchowy. Atak zakończył się jednak niepowodzeniem.”

tvn24.pl

Nawet Al-Kaidzie czasem nie wychodzi.

„Nie całkiem trzeźwa 60-letnia Holenderka jechała sobie nocą na rowerze autostradą w Dolnej Saksonii. „Pędziła” lewym pasem, tym przeznaczonym do wyprzedzania, a w dodatku jechała pod prąd – poinformowała niemiecka policja.”

onet.pl

Starość, też radość.

Grypa rzeczywiście przestała dokuczać. Czekamy na kozią. A potem… kto wie? Może małpią?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: