Nasza zima zła

Z powodu mrozów w Polsce zmarło dziś co najmniej 14 osób – poinformowała Komenda Główna Policji. Wczoraj z wychłodzenia życie straciło 15 osób.

gazeta.pl
14 + 15 = 29, oto inna wersja:

Już 40 osób od początku weekendu zabił siarczysty mróz – poinformował TVN24 rzecznik policji Mariusz Sokołowski. – Nie pamiętam tak tragicznej doby – oceniła Grażyna Puchalska z KGP. Policja apeluje, żeby nie pozostawać obojętnym i informować o osobach nocujących na mrozie.

tvn24.pl

Setki na wpół żywych karpi w krwi i resztkach wody wymiatane z blaszanych kontenerów, a to wszystko na oczach klientów. Taką krwawą promocję zorganizowało krakowskie Tesco przy ulicy Kapelanka.

gazeta.pl
Smacznej rybki.

Zaginęła Laura Dekker, 14-lenia żeglarka, która chciała pobić rekord świata właśnie jako najmłodsza osoba, jaka opłynęła glob. Uciekła? Tak sugeruje policja.

gazeta.pl
Ja też bym zwiała, gdyby chcieli się mnie w taki sposób z domu pozbyć.

Nauczycielka Olive Jones z miejscowości Weston-super-Mare w hrabstwie Somerset została zwolniona za to, że obiecała pomodlić się za chorą uczennicę. Kierownictwo szkoły dopatrzyło się w tym elementów „przymuszania dziecka” do praktyk religijnych – informuje BBC.

gazeta.pl
I miej tu ludzkie odruchy.

Na trasie kolejowej z Bydgoszczy do Gdańska od mrozu pękła szyna i wykoleił się ostatni wagon pociągu towarowego. Ruch pociągów na odcinku Laskowice – Terespol Pomorski obywa się po jednym torze. Tak samo jest na odcinku Gdańsk – Pruszcz Gdański, gdzie również z powodu mrozu pękła szyna

gazeta.pl
Czy wy też marzycie o spędzeniu nocy na peronie?

Pożar na stacji paliw w Łomiankach k. Warszawy. Pali się dystrybutor z gazem. Na miejscu trwa akcja gaśnicza. Policja zamknęła ruch w okolicy i ewakuowała mieszkańców okolicznych budynków.

tvn24.pl
Taka zima, a u nich gorąco! To trzeba mieć szczęście.

Piątkowy poranek nie był zbyt szczęśliwy dla kierowców poruszających się obwodnicą trójmiasta. Pech złapał dwie grupy kierowców: pierwsza grupa to ci, którzy brali udział w kolizjach (w sumie rozbitych zostało dziesięć aut), natomiast druga grupa to kierowcy, którzy utknęli w korku spowodowanym kolizjami.

tvn24.pl
Pech to pech. Ale nie stali tam przynajmniej sami.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: