Góry lodowe, śpiący pijacy i napady na banki.

Jak już kiedyś mówiłem – to, że martwe ciała leżą na ziemi, to coś zupełnie normalnego.

61-letni Tomasz K., stojąc w kolejce do kasy, zasłabł i upadł. Mężczyzna po nieskutecznej próbie reanimacji zmarł. Zanim zabrano zwłoki mężczyzny minęły trzy godziny. W tym czasie w sklepie ludzie nadal robili zakupy – informuje „Życie Warszawy”.

tvn24.pl

Gangsterzy, napady na banki, mafia i strzelaniny w saloonach powracają. Niestety póki co dość nieudolnie.

Policja szuka sprawców wtorkowego napadu na jeden z warszawskich banków. Najpierw trzech mężczyzn sterroryzowało trzech pracowników placówki przedmiotami przypominającymi broń. Zażądali pieniędzy, których jednak nie otrzymali, po czym uciekli. Policja dysponuje nagraniem z monitoringu. Jednemu ze sprawców zsunęła się kominiarka.

tvn24.pl

To były tylko dwa beczułki panie władzo…

O tym, że pijani pieszy mogą stanowić nie mniejsze zagrożenie na drogach co nietrzeźwi kierowcy świadczą dwa nagrania z monitoringu miejskiego w Katowicach. Pierwszym „bohaterem” nagrania jest mężczyzna, który… słodko sobie śpi na jezdni, natomiast drugim – maszerujący po ulicy zygzakiem osobnik, który wyraźnie ma kłopoty ze złapaniem równowagi.

tvn24.pl

Dobrze, że nie metełoryt!

Gigantyczna góra lodowa o powierzchni 140 km kwadratowych, czyli dwukrotnie większej od Hongkongu, zmierza ku Australii – poinformował australijski glacjolog Neal Young.

wp.pl

Śmierć wśród mydlin.

Za utonięcie w wannie podczas kąpieli 8-letniej niepełnosprawnej dziewczynki odpowiedzą przed sądem matka dziecka i jej przyjaciel. Krakowska prokuratura skierowała w tej sprawie akt oskarżenia do sądu – poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.
onet.pl
Kto mówił, że stomatologia jest łatwa?
Wyrok w procesie odwoławczym w sprawie stomatolog Anny K. K. i anestezjologa Michała O., oskarżonych o nieumyślne spowodowanie śmierci na fotelu dentystycznym 15-letniej pacjentki zapadnie 15 grudnia – zdecydował Sąd Okręgowy we Wrocławiu.
onet.pl
Kiedyś wyzywało się takiego na honorowy pojedynek… Teraz przychodzi się komuś do domu i bije pałkami.
Po rozstaniu z dziewczyną 19-latek nie pogodził się z wyborem przez nią innego partnera. Razem z 3 kolegami pojechali do jej nowego chłopaka i pobili go pięściami i metalową pałką.
onet.pl
Długość Odsiadki = Wiek Zamordowanego x 10
Na 25 lat więzienia skazał sąd 68-letniego Stanisława G., uznając go za winnego morderstwa 2,5-rocznej dziewczynki. Matka dziecka została skazana na 15 lat lat pozbawienia wolności za pomaganie mężczyźnie – poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Zielonej Górze Ryszard Rólka.
onet.pl
Na razie jesteśmy na poziomie raportów… Ale już podejmujemy stanowcze kroki by intwer… inwetr… interweniować!
Policja w Rio de Janeiro i Sao Paulo zabiła w ciągu ostatnich sześciu lat ponad 11 tysięcy ludzi – poinformowała w swoim raporcie organizacja obrony praw człowieka, Human Rights Watch (HRW).
onet.pl
Grypa

Niedopowiedzenie. Drogi oddechowe zaczynają się na jamie nosowej.
A/H1N1 może zaatakować całe drogi oddechowe, od tchawicy do pęcherzyków płucnych. Zupełnie jak hiszpanka, która 90 lat temu pochłonęła dziesiątki milionów ofiar – odkryli amerykańscy naukowcy. Sezonowa zatrzymuje się na górnych drogach oddechowych.
Dziesięć razy więcej liczą sobie firmy kurierskie za transport próbek pacjentów, u których podejrzewa się wirusa A/H1N1. Informację o tym procederze ujawnił w TVN24 dr Paweł Grzesiowski, kierownik Zakładu Profilaktyki Zakażeń Narodowego Instytutu Leków.
tvn24.pl
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: