Nieco o grypie, niewolniczej pracy, oddaniu Rodzinie i homoseksualistach.

Przesunięcia o jeden dzień to już mało wymyślny sposób na zadawanie wam bólu. Niebawem wymyślimy coś nowego.

200zł miesięcznie za jedyne 16h niewolniczej pracy na dobę to przecież praca o której większość z nas może tylko marzyć.

– Prosiłam, żeby przestali traktować nas jak niewolników, ponieważ jesteśmy pracownikami. Odpowiedział: jesteście niewolnikami – wspomina Naomi Navarro, Filipinka, która przyjechała pracować do Polski. W podobnej sytuacji znalazło się 27 jej rodaczek. W Polsce miały zakontraktowaną dobrą pracę. Zaciągnęły więc pożyczki na podróż i przyjechały z Filipin do Parczewa. Nie przypuszczały, że trafią do obozu pracy. Sprawę wyświetlili reporterzy „Uwagi!” TVN.

tvn24.pl

A jak dla mnie to ta uczennica sama o to poprosiła. Ja na przykład zawsze marzyłem o takim wojażu. A rodzice się nigdy nie dali namówić.

Bagażnik. Właśnie takie miejsce w samochodzie przypadło uczennicy jednej z białostockich szkół. W taką podróż zabrała dziewczynę… nauczycielka. Kobieta miała zawieźć swoje uczennice na zawody sportowe autobusem. Stało się jednak inaczej.

tvn24.pl

Niebywałe. Już w wieku 13 lat dziewczynki prowokują chłopców do gwałtu… Zaraz! To nie była dziewczynka!

Szóstoklasista obnaża się w czasie przerwy przed młodszym kolegą i najprawdopodobniej próbuje zmusić go do czynów lubieżnych. Nauczyciel dyżurujący nic nie widzi, bo po przerwie – nie czekając na uczniów – wraca do szkoły. Do takich wydarzeń doszło na szkolnym boisku w Trzebnicy (woj. dolnośląskie). Sprawa wyszła na jaw dzięki uczennicy, ale kuratorium dowiedziało się o niej dopiero po pięciu dniach.

tvn24.pl

Temu wyżej i innym homoseksualistom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. (Tekst w komentarzu jest oparty tylko i wyłącznie na myśleniu Javiera Lozano Barragana i nie przedstawia prawdziwego stosunku autora do homoseksualistów)

Meksykański kardynał Javier Lozano Barragan powiedział, że „transseksualiści i homoseksualiści nie wejdą do Królestwa Niebieskiego”. Kardynał Barragan, emerytowany watykański „minister zdrowia”, mówił o homoseksualizmie oraz o aborcji w wywiadzie dla włoskiego portalu katolickiego Pontifex.

wp.pl

Bo Rodzina to życie.

Po zatrzymaniu pijanego kierowcy przez wrocławskich policjantów, na miejscu zdarzenia pojawił się ojciec podejrzanego wraz z dwoma mężczyznami, chcąc go odbić z rąk funkcjonariuszy. Cała czwórka została zatrzymana i trafiła do izby wytrzeźwień.

wp.pl

Lotnictwo zawiodło nas po raz kolejny.

Polski śmigłowiec wojskowy Mi-24 uległ wypadkowi w Afganistanie. (…) Jak poinformował rzecznik kontyngentu mjr Piotr Michrowski, do awaryjnego lądowania doszło ok. godz. 14.30 czasu lokalnego (11 czasu polskiego) chwilę po starcie z bazy.

wp.pl

No. To dość normalne, że martwe ciała leżą na ziemi.

Ciało mężczyzny leżało na trawniku przy pętli MZK w Bydgoszczy. Ok. 11 30 znalazł je przypadkowy przechodzień i zgłosił policji. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon – czytamy w internetowym wydaniu „Gazety Pomorskiej”.

wp.pl

Grypa

W Holandii zmarł pacjent, u którego wykryto mutację wirusa grypy A/H1N1 – poinformował Holenderski Instytut Zdrowia i Środowiska. – Pacjent był ciężko chory. Leczony był na tzw. nową grypę i okazało się, że wystąpiła u niego mutacja wirusa odporna na lek Tamiflu – poinformował rzecznik instytutu Harald Wychgel.

wp.pl

W ośrodkach masowych szczepień przeciwko A/H1N1 we Francji wybuchł skandal. Przez pomyłkę pielęgniarki wstrzyknęły pięciorgu dzieciom w wieku poniżej 3 lat cztery razy większe dawki specyfiku, niż powinny – informuje radio RMF FM.

wp.pl

Sześcioro pracowników oddziału chorób wewnętrznych Szpitala Powiatowego w Świętochłowicach zakaziło się wirusem A/H1N1 od chorego pacjenta. Oddział ograniczył przyjęcia, zakażeni od wtorku nie przychodzą do pracy.

wp.pl

Siedmioletni chłopiec, który zmarł z powodu powikłań pogrypowych w szpitalu w Białej Podlaskiej, był zarażony wirusem grypy A/H1N1 – poinformowała dyrektor powiatowej stacji sanepidu w tym mieście Zofia Badach. Siedmiolatek miał grypę od co najmniej tygodnia, ale nie był leczony i chodził do szkoły.

wp.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: