Poniedziałek atakuje z zaskoczenia, bo we wtorek.

Wybaczcie szanowni czytelnicy wczorajszy brak posta, ale to był  po prostu celowy zabieg taktyczny, mający na celu zadanie wam większego bólu.

„Premier Donald Tusk przez pół godziny rozmawiał telefonicznie z prezydentem Stanów Zjednoczonych ws. amerykańskiej strategii w Afganistanie. Prezydent Barack Obama jeszcze dziś ogłosi wysłanie do Afganistanu dodatkowych 34 tys. amerykańskich żołnierzy.”

tvn24.pl

Zapowiadają się nowe wpisy o żołnierzach zabitych w Afganistanie!

„Robotnik, który po wypadku na placu budowy Stadionu Narodowego w ciężkim stanie trafił do szpitala MSWiA nie żyje. – Jego obrażenia były zbyt rozległe – powiedział rzecznik placówki. To druga ofiara śmiertelna tego wypadku. Na miejscu zginął w nim inny pracownik. Obaj spadli z dużej wysokości.”

tvn24.pl

Do 2012 jeszcze trochę czasu, a już ludzie giną.

„Jest decyzja o areszcie dla Mikołaja B., który w nocy z soboty na niedzielę chwycił siekierę i zabił swoich rodziców. 19-latek przyznał się do zbrodni i powiedział, że jej motywem był brak akceptacji rodziców dla jego związku z mężczyzną.”

tvn24.pl

Ten młody człowiek wykazał się zaskakującym brakiem tolerancji do postawy swoich rodziców. Trzeba być otwartym na inne poglądy!

„Była miss Argentyny, Solange Magnano, nie żyje. Kobieta zmarła w niedzielę w wyniku powikłań po operacji plastycznej pośladków – poinformowała argentyńska agencja prasowa Telam. Była miss w środę przeszła operację. Z powodu powikłań, z kliniki plastycznej została przeniesiona do szpitala, gdzie zmarła.”

tvn24.pl

Wniosek nasuwa się sam  – nie operujcie sobie pośladków!

„Nieznany sprawca ostrzelał warszawski autobus linii 158 – informuje „Życie Warszawy” . […]To już kolejny w ostatnich dniach przypadek ataku na pojazd komunikacji miejskiej w stolicy.”

wp.pl

Pewnie celował w kanara.

„W Rosji narasta psychoza strachu. Jeszcze nie otrząśnięto się po krwawym zamachu na luksusowy pociąg relacji Moskwa – St. Petersburg, w którym zginęło 26 osób, prawie setka została rannych, a już docierają informacje o próbie wykolejenia kolejnego składu.”

onet.pl

Morderstwo w Orient Expressie?

Klasycznie, na koniec, grypa!

„1158 osób zakażonych i 24 zmarłe – to dotychczasowy bilans zachorowań na grypę typu A/H1N1 podany we wtorek przez Główny Inspektorat Sanitarny.”

onet.pl

Co byśmy bez niej zrobili?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: