Ostatnie godziny przed poniedziałkiem

Czterech zastępców szeryfa zostało śmiertelnie postrzelonych w kawiarni w Parkland, w stanie Waszyngton – informuje CNN. Według danych telewizji strzelanina była zasadzką na funkcjonariuszy.

gazeta.pl

Jak za starych, dobrych czasów – zasadzki i strzelaniny. Teraz czas na napady na banki.

Ponad 57 proc. Szwajcarów poparło w niedzielę w referendum zakaz budowy minaretów – wynika z ostatecznych rezultatów plebiscytu. To ogromne zaskoczenie. Wcześniejsze sondaże wskazywały, że ponad połowa badanych była przeciwna zakazowi.

gazeta.pl

NIE dla tolerancji kulturowej i religijnej. (opinie wygłaszane przez niektórych redaktorów nacechowane są silną ironią i nie prezentują poglądów całego zespołu redakcyjnego.)

Małżeństwo zostało zamordowane w Szprotawie (lubuskie. Policja zatrzymała 19-latka, który – jak nieoficjalnie podają lokalne media – jest synem zamordowanej pary. Szczegóły zbrodni nie są znane.

gazeta.pl

Nadal optujecie za surowym wychowaniem?

Dwóch taterników zostało rannych w wypadku na Świnicy. Do centrali Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego dotarła informacja, że wspinacze odpadli od ściany.

gazeta.pl

A to dopiero początek sezonu zimowego…

Sześć osób, w tym cztery ciężko, zranił mężczyzna w hotelu pracowniczym w czeskim Melniku. Napastnik został zatrzymany. Motywy jego działania są jeszcze nieznane.

gazeta.pl

Dla ciekawych – napastnik używał młotka.

Iran definitywnie kończy negocjacje z Zachodem na temat swojego programu atomowego. Rząd zlecił właśnie irańskiej agencji energii atomowej pracę nad wzbogacaniem uranu w dziesięciu miejscach w kraju.

tvn24.pl

Postaramy się zdobyć dla Was tutorial budowy schronów przeciwatomowych w warunkach domowych.

31-letnia mieszkanka Rzeszowa jest pierwszą na Podkarpaciu śmiertelną ofiarą, u której wykryto wirusa A/H1N1. Kobieta zmarła na wirusowe zapalenie płuc wywołane prawdopodobnie tym wirusem.

onet.pl

Kobieta osierociła trójkę dzieci.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: