Młodych ludzi zachęcamy – w życiu lepiej nie dążcie do zostania górnikiem.

Wypadek w kopalni Zofiówka w Jastrzębiu Zdroju. Podczas pracy pod ziemią jeden górnik zginął, drugi został ciężko ranny. Wywiezienie go na powierzchnię może okazać się czasochłonne – poinformował Wyższy Urząd Górniczy w Katowicach.

tvn24.pl

Dobrze chociaż, że nie zrobił odwrotnie…

Dożywocie dla mężczyzny, który w 2008 roku zgwałcił i zabił 15-letnią Maję. Taką decyzję podjął w piątek wrocławski Sąd Okręgowy. Sąd zgodził się na ujawnienie danych osobowych mordercy – jest nim Wiesław Matusiak. Wyrok jest nieprawomocny. Adwokat oskarżonego zapowiedziała już odwołanie.

tvn24.pl

Pij mleko, a bliżej będziesz do Królestwa Niebieskiego.

W dwóch piątkowych wypadkach z udziałem ciężarówek (cystern z mlekiem) zginęły trzy osoby. Najtragiczniejszy wypadek zdarzył się między Szczytnem a Lidzbarkiem Warmińskim.

tvn24.pl

W jej oczach widziałam kłamstwo! Przysięgam!

Dramatyczne sceny na chełmskiej porodówce. Podczas porodu na podłogę wypadło dziecko i uderzyło główką o szpitalną posadzkę – informuje Radio ZET. Według rozgłośni, do wypadku doszło dlatego, bo położne nie uwierzyły matce, że ta rodzi. Sprawę bada prokuratura.

tvn24.pl

Jak się temu wirusowi nie uda, to nie martwcie się – nasi najlepsi naukowcy już wymyślili kolejny!

Wzrost liczby zachorowań na grypę A/H1N1 powinien w Polsce potrwać jeszcze ok. dwóch tygodni, a później prawdopodobnie nastąpi gwałtowny spadek – powiedział szef Rządowego Centrum Bezpieczeństwa Przemysław Guła, opierając się na analizach przeprowadzonych przez biuro. Tymczasem naukowcy przygotowują się już do walki z tzw. Wirusem Zachodniego Nilu, który może pojawić się w Polsce latem.

wp.pl

To w ramach podzięki.

Masakrą zakończyło się przyjęcie w czwartek wieczorem z okazji Święta Dziękczynienia – jeden z jego uczestników zabił obecne tam cztery osoby, w tym śpiące w łóżku małe dziecko.

gazeta.pl

Ejj… A w tym sklepie mówili, że to kapiszony!

23-letni student farmacji wszedł w czwartek przed południem do Instytutu Badań Biofizycznych uniwersytetu w węgierskim mieście Pecs i zaczął strzelać z broni krótkiej. W wyniku obrażeń zginął jeden jego kolega, dwaj inni studenci i sprzątaczka są ranni.

gazeta.pl

Na koniec może coś o naszym ulubieńcu

W szpitalu wojewódzkim w Suwałkach (podlaskie) zmarł 44-letni mężczyzna, u którego już wcześniej badania potwierdziły obecność wirusa grypy A/H1N1 – poinformował rzecznik Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku Andrzej Jarosz.

wp.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: