Poniedziałkowe Przykrości

„Ciało porwanego w 1985 roku pracownika ONZ zostało odnalezione we wschodnim Libanie – poinformowało w poniedziałek biuro Sekretarza Generalnego ONZ Ban Ki-moona”

tvn24.pl

Nie ma to jak dobre tempo.

„Jeden lokator nadużywający alkoholu zamienił życie sąsiadów, mieszkańców stołecznej Woli, w horror. Jego nieczystości przeciekają do mieszkania, położonego piętro niżej – wprost do pokoju dziecięcego – informuje RMF FM.”

rmf fm/onet.pl

Alkohol szkodzi podwójnie.

„Tragedia w Kamienicy Królewskiej (woj. pomorskie). W niewielkim pożarze w domu jednorodzinnym zginęła trójka małych dzieci. Najprawdopodobniej udusiły się dymem.”

tvn24.pl

Kolejny dowód na to, że bycie młodym nie jest bezpieczne.

„Pięć osób, wszyscy członkowie załogi samolotu C-130 Hercules, który rozbił się w pobliżu lotniska w Pizie, nie żyje – podało dowództwo włoskiego lotnictwa wojskowego. Maszyna odbywała lot ćwiczebny.”

tvn24.pl

Na przyszłość polecam helikoptery.

„Wyrzucona przez okno w trakcie libacji alkoholowej 17-letnia mieszkanka Użhorodu na zachodzie Ukrainy mocno się potłukła[…] – podała ukraińska stacja telewizyjna „NTN”.”

wp.pl

To ona nie umie latać?

Na koniec, standardowo, grypa:

Światowa Organizacja Zdrowia nakazała krajom członkowskim ogłoszenie pandemii grypy typu A/H1N1, pierwszej globalnej od 41 lat epidemii grypy.

Ponad 97 tys. zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę zarejestrowano w Polsce w trzecim tygodniu listopada. W tym samym okresie ubiegłego roku było ich ponad 3 tys. – wynika z udostępnionych danych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: