21. listpadowe żale

A mówią że sport jest szlachetny…

Tyner (boxer, przydomek „chuligan”), który najprawdopodobniej nie działał sam, wpadł do domu, w którym przebywały cztery osoby i z nieustalonych jeszcze powodów zabił wszystkich obecnych. (…) Po dokonaniu poczwórnego morderstwa Tyner postanowił podpalić miejsce zbrodni. (…) Policja donosi, że w ciąży były dwie z czterech zamordowanych kobiet. Wszystkie zostały zastrzelone.

wp.pl

Grypa grypą, ale to się robi nudne.

Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała o mutacji wirusa A/H1N1. Znaczące mutacje znaleziono w trzech próbkach w Norwegii – poinformowało tamtejsze ministerstwo zdrowia. W USA i na Wyspach Brytyjskich odnotowano z kolei przypadki wirusa odpornego na tamiflu-jedynemu lekowi na grypę.

tvn24.pl

Czegóż to dzieci nie umieją (chyba nie muszę wyjaśniać jak się to skończyło).

Pijana matka wraca samochodem do domu. Piła, więc nie kieruje. Robi to za nią 11-letnia córka. A kibicują synowie – dwu i pięcioletni.

tvn24.pl

Czy mamy szansę na nowe morze na mapie?

Rekordowa ulewa – Brytyjczycy nigdy nie mieli większej od czasu, gdy zaczęli prowadzić pomiary. Jej skutek to powódź w północno-zachodniej części kraju. Zginęła co najmniej jedna osoba – policjant. Setki osób ewakuowano.

tvn24.pl

Paniom odradzamy jeżdżenie metrem do pracy.

Do 15 listopada zanotowano 587 przypadków molestowania na terenie nowojorskiego metra. Najgorsze godziny to 8-10 rano i 16-18 wieczorem. W nowojorskim metrze kobiety są wtedy narażone na ataki ekshibicjonistów, obmacywaczy i gwałcicieli.

gazeta.pl

A zakończymy tym optymistycznym incydentem.

W lipcu zeszłego roku Thomas we śnie udusił w nocy swą 57-letnią żonę w przekonaniu, że zmaga się z rozwydrzoną młodzieżą, która wcześniej zakłóciła mu spokój na parkingu, gdzie zaparkował samochód kempingowy.

gazeta.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: