Grypa, rozbitkowie i samopodpalanie.

Przeżyć dwa miesiące bez jedzenia i wody to naprawdę dobry wynik. wp.pl nam chyba czegoś nie mówi.

Na Pacyfiku odnaleziono grupę siedmiu rozbitków, którzy przez dwa miesiące dryfowali w niewielkiej łodzi, bez jedzenia i wody. Dwóch z nich zmarło z wycieńczenia, zanim zostali przetransportowani do szpitala.

wp.pl

Nie ma się czemu dziwić.

W Afganistanie coraz więcej dziewczyn i młodych kobiet wybiera okrutną śmierć (samospalenie) niż życie w rodzinie męża, gdzie są torturowane i wykorzystywane. Taki jest dramatyczny przypadek 11-letniej dziewczynki.

wp.pl

Jak ktoś obrywa, to dzieci.

Do poważnego wypadku doszło późnym popołudniem w alei Waszyngtona. Na wysokości ulicy Międzyborskiej zderzył się tramwaj z autem osobowym. Dwoje dzieci zostało rannych.

tvnwarszawa.pl

Taka wojna mogłaby być nam na rękę. Zawsze w przypadku wojny wszyscy zaczynają szanować Polaków. Weźmy na przykład taką Turcję, do dziś pamiętają o Odsieczy Wiedeńskiej.

Ambasadorowie państw NATO wyrazili w środę zaniepokojenie rosyjsko-białoruskimi ćwiczeniami wojskowymi, przeprowadzonymi we wrześniu w pobliżu Polski. W trakcie manewrów ćwiczono m.in. atak na nasz kraj. Rosja bardzo szybko odrzuciła pretensje Sojuszu.

tvn24.pl

Ciekawym jakim cudem. Dźwig przepoławiający dom nie zranił żadnej osoby? Dzisiaj towarzyszą nam jakieś podejrzane informacje…

Brawura operatora wielkiego dźwigu skończyła się w Kalifornii spektakularną katastrofą. Dźwig runął na dom, ale (…) nikomu nic się nie stało(…).

tvn24.pl

AH1 ta grypa, nawet kobiety w ciąży jej nie straszne!

Na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej szpitala w Lesznie przebywa w ciężkim stanie 23-latka z wirusem grypy A/H1N1. Kilka dni temu kobieta urodziła dziecko – informuje portal panorama.media.pl. We wtorek badania laboratoryjne potwierdziły, że 23-latka ma wirusa A/H1N1. Jej stan jest ciężki.

wp.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: