Piątek 13-tego.

„Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali trzech nastolatków podejrzewanych o udział w zabójstwie 16-letniego kolegi. Jeden z nich ugodził nożem chłopaka, bo ten nie chciał przyjąć używki, którą mieli znajomi – wynika ze wstępnych ustaleń śledztwa. Dwaj zatrzymani są rówieśnikami ofiary, jeden jest o rok starszy.”

wp.pl

Niebranie narkotyków szkodzi.

„Odcinek drogi krajowej nr 1 Toruń – Włocławek jest zablokowany po wypadku, do którego doszło niedaleko Nowego Ciechocinka w województwie kujawsko-pomorskim. W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych zginęła tam jedna osoba, a dwie zostały ranne.”

wp.pl

Nowy Ciechocinek nie jest widać tak uzdrawiający jak stary.

„30-letni pijany rosyjski oficer wyrzucił z okna ósmego piętra dwie ośmioletnie dziewczynki. Dzieci w ciężkim stanie trafiły do szpitala. Mężczyzna, który jak się okazało jest ojczymem bliźniaczek, przebywa w areszcie. Postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa – informuje serwis Ria Novosti.”

wp.pl

Dzieci bywają denerwujące.

„Opuszczony dom jednorodzinny, zajmowany przez bezdomnych, spłonął w środę wieczorem w Gdańsku Oliwie. Dwóch mężczyzn zostało odwiezionych do szpitala. „

tvn24.pl

Nie dolewaj Oliwy do ognia. Ha ha ha.

„Potężny pożar w magazynach wojskowych w Uljanowsku w południowo-wschodniej Rosji. Władze mówią o 35 zaginionych. W mieście słychać było eksplozje.”

radiozet.pl

Mają za swoje. Manewrów im się zachciało.

Ponadto jak zwykle:

Badania laboratoryjne potwierdziły obecność wirusa A/H1N1 u kolejnych trzech osób. Dwie z nich są hospitalizowane – informuje Główny Inspektorat Sanitarny.

wp.pl

Inna wersja wydarzeń:

Odnotowano osiem kolejnych przypadków zachorowań na grypę powodowaną przez wirusa A/H1N1 – poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. W niektórych miastach GIS przeprowadza wzmożone kontrole stanu sanitarnego w szkołach. Rzecznik praw dziecka apeluje do ministra edukacji o zapewnienie dzieciom w szkołach właściwych warunków sanitarnych.

onet.plReklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: