Tragedie z ósmego listopada

Władze Moskwy zamierzają eksmitować z zajmowanych pomieszczeń Moskiewską Grupę Helsińską i Ruch na rzecz Praw Człowieka. Obie organizacje znane są z krytycznych wystąpień pod adresem Kremla.

gazeta.pl
Coraz gorzej dzieje się u naszych sąsiadów ze wschodu.

Pijany 20-latek rzucił się na napotkanego 60-latka, bo ten nie chciał mu dać papierosa. Bił go po całym ciele i kopał. Ktoś jednak spłoszył napastnika. Młody mężczyzna uciekł.

gazeta.pl
Palenie szkodzi.

Dzisiaj przed godziną 6-stą rano na trasie pomiędzy Puławami a Końskowolą doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący Oplem jadąc w kierunku Końskowoli potrącił śmiertelnie 20-latka, mieszkańca gminy Końskowola.

gazeta.pl
Wstawanie rano także stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia.

Znana brytyjska aktorka Emma Thompson wycofała swój podpis pod petycją francuskiego filozofa Bernarda-Henri Levy’ego domagającą się uwolnienia Romana Polańskiego – donosi „The Independent”.

gazeta.pl
Cóż, tylko krowa nie zmienia poglądów.

Esbecy, których akta są w ściśle tajnym tzw. zastrzeżonym zbiorze IPN, nie stracą przywilejów emerytalnych – co od Nowego Roku obejmie ogół oficerów służb specjalnych PRL. Materiały z tego zbioru są tajne i IPN nie wolno ich udzielać organom emerytalno-rentowym dla obniżki świadczeń.

onet.pl
Sprawiedliwości na świecie nie ma i nie będzie. Pogódźcie się z tym.

A na koniec wieści o naszym faworycie i, można powiedzieć, samoistnym redaktorze rwijiszarp – świńskiej grypie.

Zwiększa się tragiczny bilans ofiar szalejącego na Ukrainie wirusa grypy. W niedzielę ukraińskie ministerstwo zdrowia poinformowało o 144 ofiarach. W całym kraju na rożne rodzaje grypy i zapalenie płuc zachorowało już ponad 936 tys. ludzi, ponad 43 tys. trafiło do szpitali – 345 osób znajduje się na intensywnej terapii. Władze rozpatrują możliwość wprowadzenia stanu wyjątkowego.

tvn24.pl

Owocnego poniedziałku. A gdybyście chcieli zakupić maseczki higieniczne, życzę powodzenia. Polskie apteki już nimi nie dysponują.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: