„Drogowy pirat, który w Siennicy Nadolnej (lubelskie) rozpędzonym bmw wjechał w grupę ludzi, już wcześniej był karany. Jak ustaliła policja, w 2000 roku w spowodowanym przez mężczyznę wypadku była ofiara śmiertelna. Wtedy został skazany na karę 2 lat więzienia. Teraz, za spowodowanie kolejnego wypadku pod wpływem alkoholu, grozi mu do 12 lat więzienia.”

„Do wypadku doszło w piątek około 18 wieczorem w Siennicy Dolnej, w województwie lubelskim. W grupie pieszych, w którą uderzył, szło dwoje dorosłych i pięcioro dzieci. Wszyscy wracali z kościoła.”

tvn24.pl

Chodzenie do kościoła może szkodzić tobie i twojemu dziecku.

„Makabryczna działalność 16-latka z Myśliborza dobiegła końca. Policja zatrzymała znęcającego się nad kotami nastolatka. Ten przyznał się do stawianych mu zarzutów – płoszył bezdomne koty z kryjówek tylko po to, by później je zabić.”

„Zabijał kołkiem i obdzierał ze skóry – na smalec.”

tvn24.pl

Niektórzy biorą jedzenie kotów na cmentarzu zbyt poważnie.

„Czterech afgańskich żołnierzy i trzech policjantów zginęło w omyłkowym nalocie sił NATO w prowincji Badghis na zachodzie Afganistanu – poinformowało w sobotę ministerstwo obrony tego kraju. Pociski trafiły we wspólną bazę sił koalicji i afgańskich sił bezpieczeństwa.”

tvn24.pl

Nikt nie jest nieomylny.

Ponadto świńska grypa robi postępy.  Na Ukrainie życie straciło już 135 osób, a około miliona jest zarażonych.  W Polsce z kolei chory jest na razie jakiś dwuletni chłopiec.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: