Trzeciomajowe nieszczęścia

Panika związana ze świńską grypą może już spokojnie wybuchać. Otóż gazeta.pl donosi:
„We Frankfurcie nad Odrą na granicy polsko- niemieckiej potwierdzono dwa przypadki grypy A/H1N1 – poinformował w niedzielę szef Instytutu Roberta Kocha Joerg Hacker.”

Nieszczęście w Tatrach.
„Rano ratownicy TOPR rozpoczęli przeszukiwanie terenu w rejonie Doliny Pięciu Stawów. Natrafili na ciało młodej kobiety. Wszystko wskazuje na to, że są to zwłoki zaginionej pod koniec ubiegłego roku Olgi, studentki z Krakowa.”
według wp.pl:
„W Tatrach odnaleziono ciała dwojga studentów, którzy zaginęli w listopadzie ubiegłego roku – potwierdziła Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji. – Przy ciele kobiety odnaleziono dowód osobisty należący do zaginionej studentki. Ojciec dziewczyny potwierdził jej tożsamość – powiedziała Zbroja. Przyczyny śmierci studentów na razie nie są znane.”

Popis ludzkiej głupoty:
„Około 25-letni mężczyzna zginął na katowickim dworcu kolejowym, po upadku z dachu stojącego przy peronie pociągu. Poszkodowany wspiął się na wagon prawdopodobnie po to, by popisać się przed kolegami.”

Jak się okazuje, nasi szlachetni Brytyjczycy też mają skandale:
„W Wielkiej Brytanii aresztowano oficera oskarżonego o oszustwo przy uzyskaniu orderu za męstwo w Afganistanie. To wielki skandal i pierwsze takie śledztwo w historii armii brytyjskiej, w której odznaczenia bojowe uchodzą za o wiele ważniejsze od tytułów arystokratycznych.”

Serwis wp.pl donosi:
„13-letnie bliźniaczki utonęły w sobotę wieczorem w oczku wodnym na prywatnej posesji w miejscowości Bierna na Śląsku – poinformował Adam Jachimczak z biura prasowego śląskiej policji.”

Na koniec wieść nie mniej smutna, acz może nie tak tragiczna. Onet.pl podaje:
„Żona premiera Włoch Silvio Berlusconiego – Veronica Lario złożyła pozew o rozwód – ogłosił dziennik >>La Repubblica<<.”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: