Wiadomości nieprzyjemne – 25.04 AD 2009

Dnia wczorajszego miał miejsce wypadek na trasie Przylesie-Kolnica. Opel vectra z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym marki renault premium kierowanym przez 40-letniego mężczyznę.

W U.S.A. pojawił się nowy szczep wirusa grypy – tak zwana świńska grypa. Wirtualna Polska donosi:

„Świńska grypa, która pojawiła się w Meksyku i Stanach Zjednoczonych, „ma potencjał” spowodowania ogólnoświatowej pandemii, ale za wcześnie jeszcze na ty, by powiedzieć, że do tego dojdzie – uznała dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Margaret Chan.

– Ten wirus ma potencjał pandemii – wskazała Chan. Podkreśliła też, że jest to nowy szczep – mieszanka świńskich, ludzkich i ptasich wirusów grypy – który zabił już do 68 ludzi w Meksyku, a także zaraził osiem osób w USA. W Meksyku liczba podejrzanych o zarażenie się tym wirusem przekracza tysiąc.

Według Margaret Chan sytuacja „szybko się zmienia”, a wiedza na temat nowego szczepu jest jeszcze niewielka.”

Australijska policja opublikowała zdjęcia rtg czaszki zamordowanego w zeszłym roku człowieka. W jego czaszce znajdowało się 30 gwoździ wbitych tam za pomocą pistoletu na gwoździe.

Przywódca religijny Iranu ajatollah Ali Khamenei oskarżył wywiady Stanów Zjednoczonych i Izraela o przygotowanie czwartkowego zamachu w Iraku, w którym zginęło kilkudziesięciu irańskich pielgrzymów.

Na rozliczenie się z PITu/a pozostało jedynie 5 dni.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: